Sanal Ofis İçin Dünyanın En İyi Yerleri


Sanal  ofis kurma konusunda en karmaşık şeylerden biri gerçek yerin seçilmesidir. Bazı durumlarda, bir ofis kurmanız gereken yerde tam olarak nerede olduğunu bilen yerel bir küçük veya orta ölçekli işletme sahibi olabilirsiniz. Sonuçta, siz ve müşterileriniz yerel iseniz, size ve müşterilerinize kolay fiziksel erişim sağlayan başka bir yerde bulunmanız gerekir.

Dışarıdaki tüm dünya  müşterileriniz için, müşterileri ve rakiplerini, sizinle uluslararası bir marka olduğunuzu bildirecek bir yerde operasyon kurmanın hayati önem taşıdığını biliyorsunuz. Sanal bir ofis, konferans salonları, yönetici ofis alanı, yazıcı / faks, sanal resepsiyonist, kafelere ve lokantalara hızlı erişim ve işinizi kaydetmek ve adresinize mektup göndermek için yasal bir posta adresini içeren ihtiyacınız olanakları sunar.

En iyisi, Kanada, Güneydoğu Asya veya Orta Doğu gibi etken vergileri azalan bir yerde yaşayabilir ve büyük ticaret merkezlerinde ofisiniz olması durumunda markanıza prestij kazandırır. Avrupa ve Asya’daki popüler ticaret merkezlerinde yer almaktadır.

İşte sanal bir ofis sağlayıcısı ile bir hesap kurarken göz önüne almanız gereken dünyanın en iyi 8 yeridir .

1. Hong Kong, Çin

Hong Kong, dünyada iş yapmak için en pahallı ve istenen kenttir ve her zaman olabilir. Tüm büyük sanayilerdeki uluslararası işletmeler burada iş yapmak istiyorlar, çünkü hem ucuz emek hem de yüksek IQ’lara her sokak köşesinden erişilebilir. Sanal bir ofis için bir yer olarak, daha fazla iş prestijine sahip bir yer bulamazsınız. Buradaki sanal kökleri koymak, müşterilerinize ve rakiplerinize, en üst düzey işletme sahibi olduğunuzu söyler.

Burada geleneksel ofis kiralama fiyatları çok yüksek. Sanal alan gerçek olmaya başlamadan önce, sadece Apple, Microsoft ve Morgan Stanley’in ve diğer büyük ağır topların severleri burada alışveriş yapmayı hayal edebilir. Ticari ofis alanı metrekare başına 2000 dolardan fazla çalışır ve ülkede talep arttıkça ve kullanılabilir alan küçüldükçe artmaya devam edeceğinden emindir.

2. Paris, Fransa

Paris, insanları buraya çeken şeylerin başında, moda, romantizm ve muhteşem Fransız mutfağı ile büyük bir dünya kültür merkezidir. Ayrıca işletmelerin operasyonları kurması için popüler bir yer. Paris, sigorta ve finansal hizmetler ile genel olarak hizmet sektöründeki işletmelerde milyar dolarlık birçok işletmeye ev sahipliği yapıyor.

Bu kadar popüler olmakla birlikte ofis alanı, metrekare başına maliyetin mütevazi bir operasyon masası için 1100 dolar ile 1500 dolar arasında ulaşmasıyla kesin bir presti. Sanal bir ofiste çok daha düşük maliyet, Paris’i işiniz için kesin bir gerçek yapar.

3. Londra, İngiltere

Londra tek başına İngiltere’nin ekonomisinin yaklaşık yüzde 20’sini oluşturuyor. Yüzlerce yurtdışı bankacılık kuruluşunun ve diğer finansal ağır şirketlerin ev sahipliği yapıyor. Moda ve gıda endüstrisi patlamaya devam ediyor. İngiltere’nin başkenti ayrıca, yıllık bazda dünyanın en çok ziyaretçi sayısına sahiptir.

Bir ofis kurmak için gerçek bir rüya yeri olan kiralık ücretler genelde düşük ucunda sq / m başına 1000 $ civarında başlar. Sanal ofis alanını kurmak, müşterileriniz arasında şüphesiz işinizde ne kadar başarıyı yakaladığınızı gözler önüne seren çok daha az sonuç verir.

4. Moskova, Rusya

Moskova hızla patlayan bir ticaret metropolidir. Sosyalist özgürlüklerinin ikinci on yılına girdikçe, uluslararası ticaret faaliyetlerini genişletmeye ve faaliyetlerini ülke dışına taşımaya devam ediyor. Ticari kalkınma, Rus hükümeti ve vatandaşlarıyla birincil motivasyon kaynağıdır ve şehir, Orta ve Doğu Avrupa’da ve Çin’de iş yapmak isteyen işletmeler için mükemmel bir merkez oluşturmaktadır.

Ofis alanının metrekare başına 900 dolardan başlayarak kiralanması ile maliyet, bu gelişen şehirde uluslararası kökleri belirlerken büyük bir faktör olabilir. Sanal gayrimenkul aracılığıyla Moskova’ya taşınmayı seçmek bütçenizi bozmadan markanızı yükseltmenin harika bir yoludur.

5. Singapur, Güney Doğu Asya

Bu egemen şehir devlet yıllardır iş yapmak için Asya şehirleri listesinin başında yer alıyor. Çin pazarlarına açılan kapılar ve inanılmaz mimari ve kültürel çeşitlilik söz konusu olduğunda gerçekten modern bir gösteri olarak değerlendiriliyor. Singapur, yurtdışı mağaza kurmak isteyen her iş için mükemmel bir seçenektir, ancak finansal hizmetler ve nakliye endüstrisi için caziptir.

Bu listeye eklenen tüm destinasyonlar gibi, geleneksel şeyleri yapmak ve özel bir ofis alanı kiralamak isterseniz kira burada ucuz bir şey. Kiralama maliyeti metrekare başına ortalama 850 $ civarındadır ve önemli derecede yüksek olabilir. Sanal ofis alanı, en düşük maliyetle çalışan yeni başlayan işletmeler için bile ekonomiktir.

6. Pekin, Çin

Çin, özellikle teknoloji geliştirme, inşaat, madencilik, otomotiv ve tarım söz konusu olduğunda bir iş superpower. Yerel ve uluslararası iş yeteneklerinin erimesi için dünyanın en yoğun nüfuslu şehirlerindendir. Bu son derece politik açıdan etkileyiciiş ortamında ilişkiler kurmaya ya da Uzak Doğu’da bir dayanak oluşturmak istiyorsanız, Pekin sanal bir ofis kurmak için harika bir yer.

Sayısız şirket dükkânı kurmak ve burada iş yapmak istemekle birlikte, kira oranları hızlı bir şekilde Paris’inkine yakl. 800 metrekare / metrekarelik bir hacim büyüklüğünde ofis için – uzatılabilir alan için çok daha fazla Açıkçası, sanal bir ofis daha az (daha az) için çivileme olabilir!

7. Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Dubai, göç ve uluslararası iş alanlarında çok gevşek olan, orta doğudaki seçkin birkaç kentten biridir. Kent, Orta Menderes ve Afrika iş ilişkilerinin merkezi olarak kabul edilir ve muhteşem siluet (ünlü Burj Khalifa da dahil olmak üzere ), Dubai’nin ciddi işlerin yapıldığı bir yer olabileceği düşüncesinden başka bir şey bırakmaz . Burası yükselen uluslararası ticaret işi için mükemmel bir seçenektir, ancak belirli hizmet işletmelerinde ve sanayi malları imalatında en çok tercih edilen yer burasıdır.

Burada yer kiralamak için çok pahalı olmasa da, adanmış bir ofis alanı kiralamak, sanal ofis kiralamasını para tasarrufu için harika bir seçenek haline getirirken, alanınızın algılanan değerini arttırırken ortalama s / m başına 500 $ / m güçlükler kesinlikle zor olabilir.

8. Madrid, İspanya

Madrid, faaliyetlerini burada temel alan medya işletmelerinin sayısıyla ilgili olarak New York’la aynı seviyededir ve onları Avrupa’nın, dünyanın tartışmasız en büyük medya sermayesi haline getirir. Şu anda (Brexit’i hesaba kattıktan sonra) en yakın notlarla Avrupa’daki en büyük 5. şehir . Madrid, işinizi küresel olarak genişletmek için sanal bir işyeri ofisi kurmak için mükemmel bir merkezi konumdadır.

Şaşırtıcı bir şekilde, burada sanal olmayan bir ofis kiralamak, cebinde 500 $ / m² civarında oturarak oldukça zor değil. Kiralama hala popüler sanal ofis sağlayıcıları tarafından sunulan çok daha düşük aylık oranlardan daha yüksektir.

Her zaman hayal ettiğin sanal ofis alanını aramaya hazır mısın?

 

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Translate »
%d blogcu bunu beğendi: