Pazarlama İçin Dijital Trendler


Pazarlama için Dijital Trendler

En çok beğenilen işletme sahipleri, yıllarını her zaman önceden planlayarak yeni yıl kararlarına başlarlar. 2018 bütçeniz kurulduktan sonra, 2018 için en iyi strateji hazırlamaya başlamanız gerekir. En iyi dönüşüm oranlarını sunabilen bir seçim yapmanız gerekir.

En iyi pazarlama stratejilerinizi planlamak için bu makalede bahsedilen eğilimleri gözden geçirmeniz gerekir.

Mikro Anlar

İlerleme ile mobil aygıtlar popülerlik kazanıyor. Aklımızı en iyi marka bilinci oluşturmak için etkilemişlerdir. Bunu akılda tutarak, mikro anlar da cihazlarımızı değiştirmeyi başardı. Cep telefonlarını kullanarak, çevrimiçi mağazalar, çanak malzemeler veya hatta tatil gezisi gibi birçok büyük veya küçük görev gerçekleştirebilirsiniz.

Küresel nüfusun yüzde 95’i, Google’da küçük bilgi seti aramak için arama yapıyor. Başarılı markalar, bu anları markalarıyla ilgili bilinç oluşturmak için kullanmaya ve doğru müşterilere doğru zamanda doğru bilgiyi kullanma eğilimindedir.

Görüntüleme

Bu, çevrimiçi işiniz ve e-ticaret sitenizin başarısı için önemli bir husustur. Bebek gıdalardan köpek barınak evlerine, hatta Bitcoin öğreticilerinden başlayarak, web sitenize bir video ekleme eğilimi kesinlikle popülerlik kazanıyor.

Bir video eklediğiniz andan itibaren insanlar herhangi bir web sitesinde daha uzun süre kalmaya eğilimliler. Etkileşimli bir unsurla markanızı sunar. Ayrıca, sevdiklerinden istemek veya paylaşmak için kitlenizi dahil edebilirsiniz.

En beğenilen bazı markalar, en iyi video eğitimlerini veya reklamlarını, sosyal medya ağları da dahil olmak üzere – en iyi sohbetler, yüz kitapları, twitter gibi bazı en iyi platformlarda oluşturmayı başarmışlardır.

Bu yüzden 2018 için işletme sahipleri için görselleştirme üzerinde daha fazla durmaya yönelik bahisler var. Halen daha fazla kullanıcı akıllı telefonlarında vakit geçirmeyi deniyor ve vakit geçiriyor.

  • Kablo TV veya TV şebekesine kıyasla daha fazla sayıda YouTube kullanıcısı var.
  • YouTube’daki reklamlar, yerel TV şebekenize veya Prime Time şebekenize kıyasla daha fazla trafik sunar.

Son güncellemelere göre, 1.7 milyardan fazla insan FaceBook’a küresel olarak giriş yaparken, 8 milyardan fazla video paylaşılıyor ve her geçen gün insanlar tarafından beğeniliyor.

Mevcut tüketicilerin reklamları okumakla karşılaştırıldığında güzel bir video ile kolayca cazip olduğunu unutmayın.

Yerli reklamları kullanarak görünürlük

Bazen yerel reklamlar, kitleyi görme gücüne sahiptir. Kesintiye uğrayan reklamları tercih etmeyebilecek alan kullanıcı sayısı. İnsanlar bir web sitesine göz atarken kendi başlarına açılan reklamları dener ve kapatmaya çalışırlar. Bu, en iyi yerel reklamları kullanarak halledilir bir konudur. Gerçek şu ki, bu reklamlar, insanlar sadece varlıklarını önemsemeyen herhangi bir web sitesi ile mükemmel bir şekilde kaynaşmaktadır.

Bu tür reklamlar, içeriğiniz, arama sonuçları veya listeler şeklinde 2018’de markanızın farkındalığını oluşturmak için çeşitli şekillerde kullanılabilir.

Bu nedenle, 2018 yılı için dijital pazarlama eğilimi de değişti. Bu nedenle, şirketlerin süreçlerini planlamak için yeni eğilimlerle uygulamaya başlamaları gereken doğru zamandır.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Translate »
%d blogcu bunu beğendi: