Heyecan Verici 10 İş Fikri


1. Akıllı Cihaz Onarımı

Akıllı telefonlar ve tabletler gibi cihazlar elinizin altında.Akıllı cihazları herkes kullanıyor. İnsanlar akıllı cihazlara güvenirler: iletişim kurmak, internette gezinmek ve ticaret yapmak için kullanıyorlar. Bu, cihazlar kırılır veya kırılırsa, birilerinin onları onarmayı gerektirdiği anlamına gelir.

Dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı cihazları onarabilir ve onu büyüyen bir iş haline dönüştürebilirsiniz. Yedek parça ve öğrenme setleri, herhangi bir akıllı elektronik ekipmana göre, eğitim ve parçaların iFixit  gibi bir firmadan sağlanması. Bunu yaptıktan sonra, kırık ekrandan su damlayan telefonlara ve ölü bataryaya kadar bir çok şeyi tamir etmek mümkündür.

Tatil için Konut Yönetimi

Tatil evleri yükselişte ve bu işletme konaklama endüstrisinin en popülerlerinden biridir.

Bu evlerin reklamını nerede yapacağınıza dair pek çok seçeneğiniz olduğunu düşünün; yoğunluğu kontrol etmenize ve evleri ilgi çekici hale getirmenize yardımcı olacak Airbnb, HomeAway ya da diğer kiralama platformlarını tercih edebilirsiniz mesela. Performansınızın iyileşmesi hem portföyünüze daha fazla ev eklemenizi garantiler hem de genel anlamda, bu mülkleri münhasıran idare ediyorsanız, herhangi bir yerde %20 ila %40 arasında bir brüt kâr oranı beklentisine girebilirsiniz.i.

3. Web Sitesi Alım-Satım İşlemleri

Acil nakit ihtiyacınız varsa, web sitesini yönlendirin. Bilmeniz gereken tek şey platform satın almak ve satmaktır. Onunla birlikte Sadece bu alana hizmet veren yüzlerce site var. Açık artırmada, siteleri satabilir ve tüm web sitelerini satabilirsiniz. Bu butik ayrıca destekleyecek: Flippa.com veya FreeMarket.com gibi platformlardan alan adlarını veya tam teşekküllü siteleri satın almak için yararlanabilirsiniz.

4. Eğitimsel İçerik ve Kurslar

Yapmaktan hoşlandığım en sevdiğim şeylerden biri eğitim içeriği ve kurslarını hazırlamaktır! İnsanlar yeteneklerini öğrenmeye ve geliştirmeye açıktır. Eğer onlara muazzam öğrenme materyalleri sağlayabilirseniz, o zaman böyle bir yolla para kazabilirsiniz.

Eğitim kursları için çok fazla alan var. Bu iş için Udemy gibi bir platform da kullanabilirsiniz (ancak birkaç indirime ve sıklıkla promosyon indirimlerine tabi olacaksınız). Teachable, Coursera, Lynda.com gibi siteler gibi çalışan bulut tabanlı bir yazılımı da kullanabilirsiniz.

5. Aylık “Paket” Hizmeti

Birbirini tamamlayan bir çok türü kapsayan milyonlarca “paket” hizmeti var. Kendi paketini kolayca oluşturabilir ve  para kazanabilirsiniz.Kazandığınız para ile muazzam bir kombinasyona sahip olabilirsiniz. Kendi kollarınız için parçalar ve endüstri için parçalar da dahil olmak üzere her ay benzersiz paketler dağıtabilirsiniz.

Ayrıca gurme yemekleri, şaraplar, kozmetik ürünler, oyuncaklar ve daha paket hizmetler de sunabilirsiniz. Bir kerelik teklifler ve sunduğunuz diğer paket hizmetler alt ürünler veya hizmetlerdir.

6. Tur Rehberliği

Turistik bölgede yaşıyorsanız, tur rehberliği sizin için harikulade bir iş fikridir. Piyasada mevcut olan çok sayıdaki siteyi kullanarak hizmetlerinizin reklamını yapabilir ve düzenli biçimde çalışmak için gerekli olan maliyeti düzenleyebilirsiniz ki bu, birtakım basit yasal ya da ticari yapı ayarlamalarından fazlası değildir.

Mümkün olan en geniş kitleye ulaşmak için Viator ya da TripAdvisor gibi sitelerde, rehberli turlarınızın tanıtımını yapın. Facebook Live’ı turlarınızın bir parçası haline getirin ve bunu arkadaşlarınızla paylaşın; tur fotoğraflarınızı Instagram’dan gönderin ve insanların sizi kolaylıkla bulabilmeleri için doğru etiketleri (hashtags) kullanın.

 

7. Koçluk Hizmetleri

İşletme, sağlık ya da bilgisayar gibi belli birtakım alanlarda uzmansanız, neden eğitmen olmayasınız? Nerede yaşadığınız fark etmeksizin koçluk yapabilirsiniz ve hizmetlerinizi Skype üzerinden yahut şahsen sunabilirsiniz. En iyi olduğunuz üç yeteneğinizi bir kenara not edin ve bu yeteneklerinizi pahalı bir koçluk hizmetine nasıl uyarlayacağınızın kararını verin.

Günümüzde insanlar, kendilerini hem hayatta hem de işte öne geçirecek adamakıllı beceriler öğrenme fırsatları için koçlara ve akıl-hocalarına binlerce dolar yatırıyorlar. Ne olursa olsun, daha yaratıcı olmanız vb. şeyler gerekse bile, kesinlikle bir koçluk hizmeti oluşturabilirsiniz.

8. Sosyal Medya Yönetimi

Günümüzde sosyal medya aldı başını gidiyor ve işletmeler bu sosyal medyayı kendileri yönetmek için ya zamanları yok ya da gerekli bilgiye sahip değil. Bununla birlikte, sosyal medya pazarlamanın en önemli etkenlerinden biri olduğunu açık bir şekilde anlaşılıyor. Bu alanı yönetmek için önemli miktarda para kazanıp yerel işletmelere çok fazla değer katabilirsiniz.

İşletmeler artık sosyal medya yönetiminde önemli miktarda yatırım yapma konusunda isteklidirler. Bu mecrayı kullanarak gerçek yönlendirme ve satışlara öncülük edebilirseniz, müşteri listeniz zaman içinde tavan yapacaktır. Sosyal medyayı ciddi biçimde etkileyenleri ve güçlü kullanıcıları takip ederek en iyi stratejileri öğrenin ve onları örnek alın..

9. Reklamcılık Yönetim Birimleri

Facebook, Google ve Youtube reklamları, “tıklama başına ödeme” reklamın hakim güçleri haline geldi. PPC hakimleri herhangi bir işi hızlı ve verimli bir şekilde ölçeklendirebilirler. Dönüşüm tekliflerinizi izleyebileceğinizi ve 1 ABD doları harcayarak 2 ABD Doları ödediğinizi anladıktan sonra, işletmenizi süresiz olarak ölçeklendirip hızlı bir şekilde büyüyebilirsiniz.

Facebook ve Google reklamlarının iş mantığını çözmek için zaman harcayın. Bu konularda ders alın ve doğru kitleye ulaşmanın en iyi taktiklerini keşfedin. Doğru kalabalığa vardıktan ve bu kalabalığa hitap etmek için doğru tekeşliliği bulunca, pazar kalabalığı süresince kısa sürede yerinizi alabilirsiniz.

10. SEO ve İnternet Geliştirme

Hem SEO hem de internet gelişimi günümüzde oldukça popülerdir. İnternet gelişimi ve çoğu zaman karmaşık SEO dünyası, birçok insan için korkutucudur çünkü çok değişken vardır. İnsanların, algoritmayı 200’den fazla sıkıştıran faktörü düşünürken hatalar yapmakta tereddüt ettikleri ve kendi yollarını takip etmeleri şaşırtıcı değildir.

Yine de; Oldukça iyi olursanız, nerede olursanız olun, iyi miktarlarda çok para kazanın. Hizmetlerinizi bir SEO veya internet geliştiricisi olarak satabilir veya kuruluş bağlantılarıyla kendi niş sitelerini oluşturabilir ve çevrimiçi para kazanmak için pasif para kazanma rotasını takip edebilirsiniz.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

log in

reset password

Back to
log in
Translate »
%d blogcu bunu beğendi: